Обмежити режим роботи кафе та ресторанів хочуть на законодавчому рівні

rezhim-roboti-kafe-grafik-godinnikІ для цього дубенські депутати звернуться до Парламенту

Депутати Дубенської міської ради на останньому засіданні сесії вирішили звернутись до Верховної Ради України щодо вирішення на законодавчому рівні питання щодо обмеження режиму роботи об’єктів торгівлі та ресторанного господарства. Обмеження стосується закладів, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно.

Таке обмеження депутати вирішили ввести задля усунення причин та умов, які сприяють порушенням громадського порядку у вечірній та нічний час, зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв на здоров’я неповнолітніх та мешканців м. Дубно.

Крім цього, міські обранці звернуться до Рівненської обласної ради та Асоціації міст України щодо підтримання ініціативи про необхідність вирішення на законодавчому рівні питання обмеження режиму роботи кафе, барів, ресторанів і т. д.

Нагадаємо, що влітку виконком міської ради обмежив години продажу алкоголю та режим роботи ресторанів і барів у Дубні. Усі заклади ресторанного господарства міста мають працювати до 24 години.

(80)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.