Незаконно забудовують парк (фото)

У Дубні підприємці без дозволів забудовують парк Афганців
Торгівля в мікрорайоні 6 школи, навпроти магазину «Хмільники» ведеться уже стільки років. Але не так давно підприємців, що ведуть тут підприємницьку діяльність, зорганізували, облаштували ряд однакових магазинчиків. Однак підприємці пішли далі. І почали щось робити за приміщенням зі сторони парку Афганців. Ми поцікавились у заступниці начальника управління архітектури, будівництва і земельних питань чи мають вони на це право, оскільки там паркова зона.
«Мені відомо, що вони проводять благоустрій і цим займається управління житлово-комунального господарства», – відповіла Наталія Волосюк.

А тому ми зателефонували керівнику цього управління. Ілля Онисько зазначив, що є заява підприємців, але її ще ніхто не погоджував.
«Вони вже одного разу висадили там туї, за що на них склали протокол. Вони викопали ті туї», – повідомив керівник управління житлово-комунального господарства.

І сказав, що більше мають знати в «архітектурі». А це означає, що ні в одному, ні в іншому управлінні роботи, які здійснюють підприємці, не погоджували. Тим більше дозвіл мали б надати члени виконавчого комітету.

(1704)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.