Не звільнили від податку – як наслідок закривають ринок?

У Дубні з’явиться ще один пам’ятний знак
На розгляд членів виконавчого комітету, що зібрався 20 червня, з доповненнями винесли понад 50 питань. Першим з них виконкомівці розглянули підготовку установ і організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період, як-то кажуть готуй сани влітку.
Доповідав начальник управління житлово-комунального господарства Ілля Онисько:
«Технічна підготовка об’єктів здійснюється силами комунальних підприємств відповідно до графіка. На даний час заготовлено 256 м3 дров, 378 тонн торфу та торфобрикету, підготовлені дві котельні: по вул. Сурмичі, 101, і по вул. Грушевського, 105. Важливим питанням є фінансовий стан підприємств, стан розрахунків за житлово-комунальні послуги та за енергоносії. Заборгованість за спожитий газ на 10 червня становить 15 млн 767 тис. грн, різниця у тарифах складає 9 млн 275 тис. грн, населення заборгувало 4 млн 42 тис. грн. В цьому році ми тричі звертались до НАК «Нафтогаз» і Мінрегіону щодо врегулювання заборгованості з різниці ціни на газ. Нафтогаз у реструктуризації боргу нам відмовив. З технічною готовністю ми справимось, головне нам добитися реструктуризації боргу або його списання, відшкодування різниці в тарифах і ненарахування штрафних санкцій».
Міський голова зазначив, що не вірить, що Кабмін спише різницю у тарифах. А ще, що нічого не зробив для нормального функціонування тепломережі в Дубні та посадовці вчасно не переглядали тарифи.
Загалом рівень готовності об’єктів на середину червня становить понад 31%.
Під час обговорення питання про стан пожежної безпеки та підготовки установ і організацій до літнього періоду виявилось, що в Дубні немає підприємств, де б не дотримувались необхідних вимог. Тут же міський голова поцікавився комунальним підприємством «Ринок» через те, що вони отримали припис про закриття.
«Дубенський ринок – один єдиний комунальний в області, який дає нормальні доходи в бюджет міста. Козацький дає до 300 тис., а наш комунальний – до 2 млн прибутку. А як депутатський корпус не звільнив МНС від земельного податку, то наслали перевірку. Комісія знайшла багато зауважень, які 30 років не бачили, а зараз ринок наш закривають. Було б менше структур при державних структурах – було б більше толку», – обурився мер.
Представники держпродспоживслужби і санстанції зазначили, що ситуація на ринку контрольована, стабільна. Юрій Муха принагідно розповів про проблеми щодо захворювань на кір. Рівень захворюваності серед населення, як і в області, зріс. Найбільше нещеплених дітей у школі № 6. За необхідне члени виконкому вважають звернутись до містян, щоб якомога більше дітей були щеплені.
Якщо на останньому засіданні вирішили, що в садки першочергово зараховуватимуть дітей, один з батьків яких прописаний у місті, то цього разу внесли зміни про необхідність довідки, яка підтверджує реєстрацію місця проживання дитини. А також, окрім зарахування малюків пільгових категорій у ДНЗ, додали пункт про включення дітей, які не належать до цих категорій, як виключення з урахуванням всіх обставин до пільгової категорії електронного реєстру. Затвердили виконкомівці створення комісії, оскільки хочуть передати блочно-модульну котельню НВК «ЗНЗ-ДНЗ» з балансу управління освіти на баланс КП «Дубнокомуненергія». А ще утворили та затвердили склад міської комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Чимало часу витратили засідателі на обговорення питань реклами. Без проблем вони погодили проєкт рішення про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно. А от рекламні біг-борди, які встановив ТОВ «Лакі Гласс» мали б демонтувати. Та членкиня виконкому, власниця цієї реклами Юлія Ткачук розповіла про процедуру узаконення:
«Приходиш у ЦНАП, тобі дають перелік необхідних документів. Я їх зібрала. Раніше рекламні місця погоджувала поліція на місцях, зараз у них таких повноважень немає. Поїхали ми в область до інспектора, який погоджує, а він каже: «У мене зі всіма містами налагоджена процедура, тільки з Дубном – ні. Не Ви повинні до мене, як заявник йти, а працівник міської ради. Я не маю дозволу вам надавати». У мене документи зібрані, тільки не погоджено поліцією».
Не могли дійти згоди виконкомівці хто ж має це робити – самі дубенчани чи працівник міськради. Вирішили, що начальник управління архітектури, будівництва і земельних питань з’ясує проблему. А тим часом питання демонтажу реклами перенесли.
Незабаром у мікрорайоні Підборців з’явиться пам’ятний знак. Члени виконкому дозволили громадській науковій організації «Дубенський археологічний осередок» його встановити.
«Шановні колеги, я дам уточнення. На острові Дубовець 2 роки поспіль проходять розкопки, результатом яких є найдені рештки XVII-XIХ ст. Завдяки спільній програмі міської ради та археологів проведений благоустрій, вивезли 9 машин сміття. Сьогодні розробили невеликий знак під місце для майбутнього пам’ятника. Що воно дає? Першим ділом стримувати тих, хто вивозить туди сміття. Пізніше освятять місце і на перспективу розроблятиметься щось суттєве», – розповів керівник заповідника Леонід Кічатий.
А тому незабаром на об’єкті культурної спадщини «Багатошарове поселення Дубно, урочище «Червоний пагорб» встановлять дубовий хрест, що раніше стояв на Острівку, та інформаційні дошки.
У зв’язку з відсутністю договору на вивезення твердих побутових відходів у магазині «Вікна і двері» з власника мають стягнути 1360 грн штрафу, однак він не погоджується з постановою про стягнення і подав скаргу. Члени виконкому вирішили її залишити без задоволення.

(505)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.