Не може працювати на орендованій землі, бо нею користується приватне підприємство

Господарник з Радивилівщини звернувся до антирейдерського штабу
А все через те, що чоловік не може працювати на землі, яку орендує. З власниками земельних ділянок господарник заключив договори. Але до цього часу полями користується приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс».
Як розповідають юристи, до липня цього року поля знаходилися у користуванні ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Після закінчення терміну договорів з цим підприємством 14 власників паїв уклали угоди з Віктором Братащуком. Проте аграрій не може працювати на полях, бо «Агро-Експрес-Сервіс» ще не зібрав там урожай.
Тож учасникам аграрного конфлікту антирейдерський штаб порекомендував обдумати свої пропозиції вирішення ситуації. Сьогодні мають прийняти остаточне рішення, інформують у Рівненській ОДА.
«Учасники конфлікту повинні зрозуміти, що аграрний штаб не захищає чиїхось приватних інтересів. Необхідно діяти у рамках закону. Орендарю не можна забороняти вільно користуватися землею. Звичайно такі питання краще врегульовувати мирним шляхом, а не в судовому порядку», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

(206)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.