Найдовші канікули – у школярів Дубенського району

календар_вихідніУ містах та районах області канікули в школярів розпочнуться та закінчаться по-різному. Найдовше канікули триватимуть у Дубенському районі

Щонайменше два тижні триватимуть зимові канікули у школярів. Найдовше – 24 дні – відпочиватимуть учні у Дубенському районі, але і навчання у них триватиме найдовше – аж до 31 грудня.

Григорій Таргонський, начальник обласного управління освіти:

– Скільки триватимуть канікули, відповідно до законодавства, визначає кожен навчальний заклад і потім своє рішення узгоджує з управлінням освіти. Єдина умова – термін канікул не може перевищувати протягом навчального року 30 календарних днів. Деякі навчальні заклади вирішили подовжити зимові канікули, скасувавши або скоротивши осінні. Зокрема, в Гощанському районі школярі осінніх канікул не мали, а у Дубні вони тривали всього два дні. Подовжувати канікули на новорічні свята – поширена практика і в Польщі. Тож переймаємо традицію. Як варіант, деякі заклади таким чином хочуть зекономити на енергоносіях.

З 26 грудня розпочнуться канікули в учнів міста Дубна і триватимуть до 17 січня.

З 27 грудня до 10 січня відпочиватимуть школярі Млинівського району. 28 грудня підуть на канікули школярі Рівного, а повернуться на навчання 18 січня.

Найпізніше зимові канікули розпочнуться у школярів Дубенського району – 1 січня. І триватимуть вони до 24 січня.

За матеріалами: РВ

(17)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.