Навчання в «червоній» зоні дозволили, але алгоритму немає

Як вчитимуться діти Дубна?
Кабінет Міністрів України на засіданні 16 вересня вніс зміни, якими дозволив відвідування шкіл і садочків навіть у «червоній» зоні. Оскільки Дубно понад місяць є «червоним», чимало містян цікавить як відбуватиметься навчання. На це запитання відповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін на онлайн-брифінгу 17 вересня.
«Що стосується механізму і роз’яснення про заходи, які будуть вживатися при відкритті закладів під час знаходження їх в «червоній» зоні, ми до п’ятниці отримаємо відповідну інформацію. Тому що тут буде вже задіяна обласна комісія ТЕБ і НС, яка по рекомендації державної комісії буде певні речі регулювати. За інформацією управління освіти в Дубні канікули та вони закінчуються в понеділок, тому думаю залишилося два дні, за які ми чітко розуміємо алгоритм відкриття таких закладів на Дубенщині. І відповідні рекомендації керівникам закладів, що стосується засобів індивідуального захисту, режиму і порядку відвідування, і наповненості класів. Ми ці дні відпрацьовуємо і доведемо інформацію до керівництва міста Дубно, а також до навчальних закладів даного містечка», – відповів посадовець.
А тому чи підуть діти в школи, чи далі навчатимуться онлайн – наразі невідомо. Як тільки буде інформація – ми опублікуємо її на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.

(765)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.