Навчальні заклади приймали польських колег

Вербська та Жорнівська школи приймали колег з Польщі
У рамках підписаної угоди про співпрацю між Вербською ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жорнівським НВК Дубенської районної ради та комплексом шкіл смт Позездже Венгожевського повіту Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща зроблено чергові кроки щодо забезпечення інтеграції національної системи освіти в міжнародний освітній простір.
У період із 7 по 10 лютого педагоги та учні, громади сіл Верба, Жорнів радо зустрічали делегацію колег, ровесників із сусідньої держави на чолі з війтом ґміни Позездже Богданом Могилою та директором комплексу шкіл смт Позездже Йоаною Соцько. Вияв поваги закордонній делегації засвідчили голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, перший заступник голови Дубенської РДА Володимир Іщук, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідія Білик, завідувач районного методичного кабінету Наталія Мельнікова, сільські голови Вербської, Сатиївської сільських рад Ірина Івашинюта та Лариса Крупко, які брали участь у заходах у кожному із закладів освіти, інформують у Дубенській РДА.

Програма зустрічі була насиченою, змістовною, надзвичайно цікавою як для учнів, так і педагогів.
Достойними провідниками Нової української школи, агентами змін, які сміливо ділилися з польськими колегами сучасними методами та прийомами навчання, стали вчителі перших класів Світлана Боярин, Тетяна Момотюк, радо запросивши на заняття інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Урок англійської мови вчителя Оксани Спасюк видався для учнів 6 класу та одинадцяти їхніх однолітків із Польщі не просто заняттям, спрямованим на формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, а справжнім святом творчої взаємодії, святом навчання із захопленням та цікавістю, святом креативу. Вдосконаленню таких важливих ключових компетентностей, як вміння навчатись спілкуванню іноземними мовами, сприяв і квест, що майстерно організували та провели педагоги Жорнівського НВК.
Юні музеєзнавці презентували музейний простір рідної Вербської школи.

Педагогічні колективи Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жорнівського НВК, батьки, учні на чолі з керівниками-лідерами Камілою Котвінською, Сергієм Вовчиком приклали всіх зусиль, щоб гостям цікаво було ознайомитись з діяльністю наших шкіл, з тим, як організовано освітній процес, позанавчальна діяльність та дозвілля школярів, як підтримуються й примножуються родинні традиції, формується почуття національної гідності, гордості за родину, країну, свій народ засобами родинної педагогіки та виховання.
Гості з Республіки Польща щиро вдячні господарям і за приємний подарунок – екскурсію до древнього Львова.

Залучення закладів загальної середньої освіти до міжнародного співробітництва – важливий крок до європейської та світової інтеграції України, розвитку демократичного суспільства. Це усвідомлюють керівники установ та закладів освіти Дубенщини, які зуміли налагодити ефективну взаємодію з представниками інших країн, що забезпечує формування нового покоління, здатного успішно реалізувати свій потенціал у світовій спільноті.

(310)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.