На заклади охорони здоров’я Дубна виділили майже 3,5 мільйони

Сесію Дубенської міськради розтягнули на 2 засідання
У середу, 28 квітня, з другої спроби в Дубенській міській раді відбулась 10 сесія. На засідання зібрались усі депутати, але сесію не закрили. Розгляд депутатських звернень і запитів затягнули так, що відразу після першого питання обранці пішли на перерву. Найбільш обговорюваними виявились запити щодо укладення договору на вилов собак із підприємицею, яка за дописами у Facebook, жорстоко поводиться з тваринами, та холодний температурний режим у закладах освіти. Щодо першого, то вирішили перенести питання на сесію 14 травня, а другого – сьогодні зібрали виконком. Деякі звернення депутатів були комунальними, стосувались впорядкування прилеглої території до автобусної зупинки та пішохідного переходу в мікрорайоні Хмільників зі сторони парку Афганців, а на протилежній стороні встановлення лавки доступної висоти; встановлення урн для сміття і лавок біля меморіалу танкової битви (танка), забезпечення правоохоронцями там громадського порядку; облаштування твердого покриття на вул. Щоголіва і Виговського; аварійний стан опор зв’язку на вул. Фабрична; облаштування та ремонту зупинки на вул. Грушевського (5 школа); використання комуністичної символіки; нищення пішохідної доріжки на вул. Мирогощанська підприємцем, який облаштував стоянку біля магазину. Також обранці просили притягнути до відповідальності посадових осіб, які публікували на офіційній сторінці міської ради в соцмережі статтю, яка, за словами голови земельної комісії Романа Дворжака, дискредитує його та розповісти про відповідальних у міській раді за публікацію після відвідин обласної «комунальної» комісії. Після чого Віктор Богомаз публічно спростував чутки про нібито приватизацію ним КП «Ринок». Володимир Сорока від імені фракції «Європейська Солідарність» озвучив звернення до президента щодо пришвидшення вакцинації від COVID-19.
Погодились обранці внести зміни до бюджету, розглядаючи пропозицію по кожному розпоряднику. Щоб заклади охорони здоров’я могли підписати договори з Національною службою здоров’я, виконавши всі вимоги, з міського бюджету на ремонти та обладнання спрямують 3 млн 465 тис. грн. Зокрема, 667 тис. поліклініці, 1 млн 660 тис. пологовому, лікарні 1 млн 198 тис.
Деякі депутати почали пропонувати перенести питання на наступну сесію, розглянувши тільки важливе – надання матеріальної допомоги, а мер – дійти до земельних питань. Принципово обранці покидали зал, а тому сесію не закрили. Друге засідання відбулось сьогодні – про що згодом на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.

(215)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.