На Рівненщині діють всього дві Народні кіностудії

Звання «Народний аматорський колектив» кіностудії «Дубно» підтвердили
в КЗ «Дубенський міський будинок культури» Дубенської міської ради 9 вересня відбулась презентація фільмів народної кіностудії «Дубно» та підтвердження звання «народний аматорський колектив» кіностудії «Дубно» (керівник М. Величковський). Захід відвідав директор Обласного центру народної творчості Володимир Самчук.
Кіностудія  «Дубно» створена навесні у1975 році на основі кіногуртка, створеного Павлом Парісом. У 1977 році кіностудії присвоєли звання «народний».
За час своєї діяльності кіностудія створила більше 50 фільмів різноманітної тематики: про історичне минуле і сьогодення рідного краю, про нові звичаї та обряди; брала участь в місцевих, обласних, республіканських та міжнародних оглядах-конкурсах, неодноразово нагороджувалась грамотами та дипломами.
Щороку Дубенський край на Українському Оскарі любительського кіно (Всеукраїнському фестивалі непрофесійного кіно у м. Херсоні) представляє керівник народної кіностудії «Дубно» Микола Величкоський, який постійно своїми роботами виборює призові місця.
Слід також відмітити, що наразі на Рівненщині діють всього дві Народні кіностудії – у Дубні та в Рівному.

(60)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.