На Рівненщині діє понад 6000 політичних партій, 18 утворень – нові

Що змінилося в процедурі реєстрації політичних партій напередодні виборів
28 серпня цього року набули чинності зміни, які регулюють строки проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії. Відтак, внесли зміни до п. 1 урядової постанови від 25 грудня 2015 р. № 1133, який регулює розмір плати та строки за проведення державної реєстрації змін до відомостей про політичні партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Отож, у разі сплати подвійного розміру адміністративного збору, строк надання адміністративної послуги становить 5 робочих днів (раніше було 7). У випадку сплати п’ятикратного розміру адміністративного збору – 2 робочі дні (раніше було 5).
Розмір адміністративного збору для проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії становить 630 грн.
«Станом на 10.09.2020 року на Рівненщині функціонує 6343 структурні утворення політичних партій. З початку 2020 року працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Рівненській області зареєстрували 18 нових структурних утворень політичних партій (11 обласних та 7 районних, міських). Разом з тим, напередодні виборів до органів місцевого самоврядування припинено діяльність 31 політичної партії та внесено 118 змін до відомостей про структурні утворення політичних партій. Водночас за цей період прийнято 7 рішень про відмову у державній реєстрації структурних утворень політичної партії», – зазначила заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Оксана Сальчук.
Загалом на Рівненщині станом на 10 вересня діє 6343 структурні утворення політичних партій (окрім первинних).

(56)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.