На користь міськради вимагають стягнути понад 7 мільйонів гривень

Дубенська прокуратура вимагає стягнути на користь Дубенської міськради понад 7 мільйонів збитків
Реалізуючи функцію представництва, Дубенською місцевою прокуратурою зроблено черговий крок у напрямку відновлення законності та захисту інтересів держави у сфері бюджетних відносин.
Так, прокурори продовжують реагувати на порушення законності у сфері містобудівної діяльності, зокрема що стосується несплати забудовниками коштів пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів у регіоні.
Слід зазначити, що обов’язок брати участь у створенні та розвитку зазначеної інфраструктури, зокрема щодо перерахування до відповідного місцевого бюджету грошового внеску замовником будівництва, передбачений ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Однак, як встановила Дубенська місцева прокуратура, перед введенням в експлуатацію на території м. Дубно об’єктів нерухомості, столична фірма-забудовник, порушивши вимоги містобудівного законодавства, не уклала з органом місцевого самоврядування договір про пайову участь у розвитку інфраструктури і не сплатила до місцевого бюджету пайовий внесок. Внаслідок таких дій бюджет територіальної громади не отримав кошти в сумі 7 186 947 грн. 28 коп., повідомляють у Дубенській місцевій прокуратурі, передає Інформаційний портал м. Дубно.
У зв’язку з цим прокуратура заявила в інтересах Дубенської міської ради та громади позов про стягнення із забудовника збитків у формі упущеної вигоди на зазначену суму.
На даний час позовна заява перебуває на розгляді Господарського суду м. Києва.

(375)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.