На Дубенщині створили 10 сімейних фермерських господарств

На розвиток сімейних фермерських господарств минулоріч спрямували майже 3 мільйона гривень
На Рівненщині впродовж 2020-2021 років створено 37 сімейних фермерських господарства. Зокрема, найбільшу їх кількість за цей період зареєстрували на території Рівненського (20) та Дубенського (10) районів. Фермерські господарства мають змогу брати участь у реалізації програм фінансової державної підтримки.
Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку ОДА, загалом на розвиток 28 сімейних господарств з держбюджету в 2021 році залучено майже 3 мільйони гривень. Відтак, із них майже 400 тисяч гривень – відшкодування вартості племінних тварин. Ще 1,8 мільйона – спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності. На відшкодування вартості сільськогосподарської техніки спрямовано 31,2 тисячі гривень. Бюджетна субсидія на 1 га сільськогосподарських угідь для новостворених фермерських господарств становить 464,5 тисячі. А 99,4 тисячі гривень – це часткова компенсація єдиного соціального внеску, і 44,8 тисячі гривень – компенсація відсотків за користування кредитами.
За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, дія цих напрямів підтримки буде продовжена і в 2022 році.
Усі, хто має намір створити сімейне фермерське господарство, можуть звертатися до Департаменту агропромислового розвитку за телефоном 096 386 2076 або на е-пошту [email protected]
Детальні кроки створення сімейних фермерських господарств шукайте за посиланням.

(199)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.