Молодих лідерів Дубенщини запрошують на тренінг-семінар

тренінгПройшовши конкурс, молоді лідери Дубенщини можуть взяти участь у регіональному тренінг-семінарі з розвитку демократії
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 5 – 7 липня 2016 року у м. Чернігів регіональний тренінг-семінар для молодих лідерів. Семінар є прекрасною можливістю для зустрічей та спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.
Мета семінару – обмін думками та досвідом у розвитку місцевої демократії в Україні та ознайомлення з подібною практикою в країнах Європи; підвищення обізнаності молодих лідерів України з питань Європейської Хартії місцевого самоврядування; ознайомлення із загальними принципами місцевої та регіональної демократії, а також із механізмами залучення громадськості до плануванні ініціатив і прийняття рішень; посилення розуміння учасників щодо питань етики та протидії корупції на місцевому рівні.
До участі у відборі на конкурсній основі запрошуються соціально та політично активні чоловіки та жінки віком до 35 років з Чернігівської, Рівненської, Волинської та Сумської  областей, які представляють такі цільові групи:
•лідери громадських організацій або професійних асоціацій;
•нещодавно обрані на посаду депутата місцевої ради, а також міського, сільського, селищного голови або ті, хто брали участь у місцевих виборах;
•представники місцевих осередків політичних партій України;
•неформальні лідери: блогери, журналісти, представники громадянського суспільства;
•представники активних громадських груп.
Організатори надаватимуть перевагу учасникам, які до цього часу не брали участь у подібних програмах навчання та/або стажування в Україні чи за кордоном. Знання англійської мови для участі у семінарі є бажаним, проте не обов’язковим критерієм для відбору.
Для участі у семінарі необхідно заповнити аплікаційну форму (додати фотографію) та надіслати її до 21 червня 2016 року на електронну адресу viktoriia.tereshchenko@coe.int. Остаточний відбір учасників, а також короткі інтерв’ю (у  скайпі або по телефону) з кандидатами відбудуться до 24 червня 2016 року. Обраним кандидатам буде надана більш детальна інформація щодо участі у семінарі.
Аплікаційна форма

За матеріалами: Дубенська міська рада

(3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.