Молодь «качнула» зал (фото)

У Дубні втретє стартувала Ліга гумору
У Дубенському районному будинку культури 26 лютого зібрались поціновувачі гумору. Талановита і дотепна молодь вийшла на сцену, аби продемонстрували свої гумористичні здібності в Лізі гумору Дубна. Цьогоріч 18 команд виявили бажання позмагатись та здобути кубок переможця. Географія учасників різноманітна – це молодь із Львова, Бродів, Рівного, Березнівського району та місцеві гумористи з навчальних закладів міста і району.

Розпочався захід із представлення команд, членів журі та вступних слів заступника міського голови Василя Скринчука і заступниці голови Дубенської районної адміністрації Ірини Кружайло.

Глядачів, котрі переповнили зал, та членів журі юні жартівники дивували гостротою сарказму і гумору на теми сьогодення та проблем міста. Розпочали Лігу із переможців минулого сезону «Ні собі, ні людям». Команда виступила першою і завдала радості в залі.

Згодом потягнулись команди, які сипали жартами, а на заміну отримували винагороду – оплески публіки. Команда з Бродів, наприклад, розпочала свій виступ зі «стьобу» про інформаційного партнера. Багато мініатюр стосувались екології, транспорту та благоустрою.

Зрештою, у чвертьфіналі змагатимуться команди:
«Метр 10» (Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ), «Березовий компоти» (ЗОШ №7) та Роман Климарчук;
«Ви ще інших не бачили» (Дубенський коледж РДГУ), «Каманда» (Мирогощанський аграрний коледж) та Микола Хомич;
«Ні собі, ні людям» (ЗОШ №6), «OPEN SPACE» (м. Луцьк) та Артем Лиман; «Аби хто» (м. Рівне), «FULL HOUSE» (ЗОШ №1) та Ольга Дух;
«ДНК» (Дубенський медичний коледж), «Наш LVL» (м. Броди) та Дмитро Залоєць;
«16+» (Дубенський коледж РДГУ), «Збірна несправжніх іноземців» (м. Дубно) та Вадим Дзюнько;
«Тільки не вони» (м. Львів), «За сімейними обставинами» (випускники Дубенського коледжу культури та мистецтв РДГУ) та Андрій Волковецький.


Зустрінуться команди на сцені знову в травні.


(95)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.