Місцева команда стала призером фестивалю-конкурсу

Команди Дубенщини отримали подяки за активну участь у змаганнях
В обасті відбувся ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед учнів закладів загальної середньої освіти Рівненщини. Змагання відбулися 14 травня на базі навчально-виховного комплексу «Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей №19».
У фестивалі взяли участь команди-переможці І етапу конкурсу. Усього 22 команди.
Метою проведення фестивалю є утвердження та пропаганда здорового способу життя,  запобігання негативних проявів поведінки у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитих підлітків.

Програма проведення фестивалю передбачала: презентація літературно-музичних, художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурси плакатів, фотографій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя».
Учні мали можливість подружитись, продемонструвати свої спортивні, мистецькі, акторські здібності та вкотре довести, що школярі та учнівська молодь  не байдужі до свого здоров’я.
За підсумками роботи журі в конкурсі плакатів II місце – посіла команда Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;
Подяками управління освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» відзначено команди – «Гармонія» Сатиївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дубенського району та «Лідер» Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Дубенської міської ради.

(83)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.