Мешканці Дубенщини змагались в міжнародному турнірі

вільна_боротьбаМешканці Дубенщини змагались в міжнародному юнацькому турнірі з вільної боротьби

16-18 жовтня 2015 року в м. Збаражі відбувся XI міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля та Назарія Бойка. В змаганнях прийняли участь найсильніші борці України та команд з західної Європи (Німеччини, Словаччини, Польщі, Литви та Молдови), загальною кількістю понад 250 учасників.

Приємно відзначити, що ці змагання перетворилися у справжнє спортивне свято. На високому організаційному рівні відбулось урочисте відкриття змагань на якому були присутні голова Збаразької районної адміністрації та міський голова (обидва вони вихованці Збаразької школи вільної боротьби і тренера Петра Короля), який і організував цей турнір. Призовий фонд цих змагань склав п’ятдесят тисяч грн.

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи та міського Будинку дітей та молоді, які вперше дебютували на цих престижних змаганнях, попавши в шістку найсильніших, а троє з низ боролись за бронзові медалі. Так учень ЗОШ №3 Вадим Бурлака, вигравши чотири сутички в боротьбі за бронзову нагороду, поступився досвідченому борцеві з Польщі і зайняв почесне четверте місце у ваговій категорії (26кг).

Учень Дубенського ВХПТУ Олександр Лівандовський (66кг) в боротьбі за «бронзу» зайняв четверте місце. Учень Варковицької гімназії Михайло Токмаков (35кг) попав в шістку кращих. Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся.

Мирогощанець Оренчук В’ячеслав також в боротьбі за медаль зайняв четверте місце у ваговій категорії (73кг) – тренер Василь Довгалець.

Нагадаємо читачам що цей престижний турнір три рази вигравав наш земляк, випускник ЗОШ №3 Павло Гупалюк.

Всі команди були нагороджені святковими короваями, а всі учасники змагань – пам’ятними афішами, а чемпіони та призери міжнародних змагань – кубками, медалями та цінними подарунками.

Поїздка відбулася за підтримки батьків, тренерів та друга борців Сергія Гусака.

За матеріалами: Дубенська РДА