Мер закликає комунальні підприємства до прозорої роботи
За відмову дубенчанину – міській раді загрожує судовий позов
Члени виконавчого комітету вчергове зібралися у Дубенській міській раді 18 вересня. Проєкт порядку денного передбачав вирішення близько 40 важливих для міста питань.
Насамперед заслухали інформацію щодо підготовки підприємств, установ і організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період.
«Станом на 15 вересня в основному завершено підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Комунальні підприємства, енергопостачальні підприємства, бюджетні установи міста забезпечили виконання розроблених заходів з підготовки об’єктів до функціонування в осінньо-зимовий період, відповідно до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону з оформленням актів та паспортів готовності до роботи в опалювальний період та висновків про готовність до роботи в опалювальний період», – йшлося у звіті начальника управління житлово-комунального господарства Іллі Ониська.
Опісля мер поцікавився яка загальна кредиторська заборгованість тепломережі перед Нафтогазом та іншими керівними установами. Посадовець пояснив, що борг є лише за газ – 15 млн грн. З них 9, 3 млн грн – наслідок зміни регулювання тарифів, ще 6 млн грн – за поточне споживання і заборгованість за газ, 422 тис. грн – це втрати підприємства, коли Кабмін підвищив вартість газу. А також додав, що в Дубна немає підстав не отримати номінацію на постачання газу.
«Я прошу всіх вас, щоб наша робота була прозорою, незалежно це Житловик, Водоканал чи Теплокомуненергія, відкривайте свої сторінки та інформуйте людей про те, що ви робите по принципу Житловика. Тоді люди будуть знати про те, що ви дійсно робите і що намагаєтесь донести до людей у плані конкретних виконань по наданню послуг для населення міста. Однозначно, це має бути в розрізі кожної установи», – підсумував Василь Антонюк, після чого присутні підтримали проєкт рішення.
Від мера ще одне розпорядження отримав Ілля Онисько – відреагувати на заяву мешканців будинку в мікрорайоні «Цукровий завод», які хочуть розмістити ще одне місце для збору твердих побутових відходів.
Далі говорили про харчування дітей у загальноосвітніх закладах. Ознайомив членів виконавчого комітету з ситуацією заступник начальника відділу освіти Сергій Кедись. Чоловік пояснив, що 802 тис. 241 грн, що залишилися, вистачить, щоб забезпечити харчуванням дітей пільгових категорій до кінця бюджетного року. До освітніх відносилося й наступне питання – затвердження мережі навчальних закладів міста. За обидва проєкти рішень присутні проголосували позитивно.
Після декількох фраз міський голова зупинив доповідь щодо роботи Дубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, що потребують соціальної підтримки заступниці директора Ірини Козяр, поставивши запитання:
«Що хотіла б служба від нас, від виконкому, від сесії, що от зараз вам потрібно, а ми не можемо допомогти? До речі, робота, як міському голові, мені подобається, адже ви молоді, амбітні, зі всіх питань встигаєте, проблем ніяких немає, навіть забігаєте трішки наперед. От у чому вам потрібна допомога?».
Посадовиця відповіла, що наразі все добре, адже міська рада допомагає у всьому. Мер пообіцяв, що під час наступного розподілення коштів врахують всі побажання працівників центру.
Міський голова висловив задоволення й робою ЦНАПу. Його цікавило лише чи можна зменшити черги.
«Ви не зменшите черги. По-перше, от вранці до 10 години людей немає, з 11 до 14 години найбільше людей, після 14 години – трішки зменшиться. Люди наче домовляються, щоб приходити в один і той же час. Обслуговування людини займає максимум 20 хвилин – це по закону. Буває, що за 5 хвилин можна обслужити, а інколи потрібно 25», – відповіла начальниця ЦНАПу Вікторія Хорупанська.
Далі виконком затвердив інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг.
Також присутні відповідно до заяви перевізники Петра Барабаша продовжили термін дії Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування. Низка наступних питань стосувалася виділення бюджетних коштів, допомог на поховання і майна малолітніх.
Активне обговорення розпочалося під час розгляду матеріалів з житлових питань. Уже вкотре дубенчанин Валерій Юдін просив визнати його винаймачем кімнати в гуртожитку на вул. Мирогощанська. Вже неодноразово чоловік отримував відмову, адже там не проживає. Особливо гострою ця проблема є зараз, адже житло потрібне багатьом атовцям. Присутні вирішили, що погоджувати питання не потрібно, хоча це й загрожує міській раді судовим позовом.
Інші питання порядку денного стосувалися надання дозволів, проведення робіт з водопостачання і водовідведення, присвоєння нових поштових адрес.
(301)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію