Мер отримав нагороду за заслуги перед українським народом

Міський голова Дубна отримав грамоту Верховної Ради
Позачергово, для вирішення питань бюджету поточного року та прийдешнього, депутати зібралися в сесійній залі 22 грудня. Після традиційних гімнів нашої країни та Дубна мер запросив до слова народного депутата Олександра Дехтярчука та виконавчого директора Рівненського РВ Асоціації міст України (АМУ)Тетяну Грещук.
«Відповідно до подання Асоціації міст України Верховна Рада виконала таку місію: «Почесною грамотою Верховної ради України за заслуги перед українським народом нагороджується Дубенський міський голова Рівненської області Антонюк Василь Михайлович» і тут же виписка з розпорядження з підписом Андрія Парубія. Приємно, що багато депутатів, які їздять через Дубно, однозначно відмічають, що за останні роки місто зробило багато у своєму розвитку. Я переконаний, що це спільне досягнення нас усіх тут присутніх і Василь Михайлович своєю працею заслуговує на почесну грамоту Верховної Ради», – зазначив Олександр Дехтярчук.

Окрім грамоти, Тетяна Грещук вручила меру нагрудний знак та привітала з таким високим досягненням. Також Тетяна Євгеніївна подарувала міському голові подарунок від себе – невелику новорічну ялинку. А Василь Антонюк подякував депутатському корпусу та всій громаді Дубна за співпрацю.
Олександр Дехтярчук, користуючись нагодою, звернувся до депутатів Дубенської міської ради:
«Цей рік був унікальним по перевиконанню бюджету – місто ніколи не мало таких коштів, які вдалося разом залучити завдяки децентралізації, завдяки програмі соцеконому на розвиток нашої громади. Це спільна заслуга абсолютно всіх – депутатського корпусу, громадських активістів. Нещодавно міська рада прийняла звернення, я розділяю ваші вподобання по підвищенню цін на газ – це дійсно проблема. Але політичними заявами справу не вирішиш. Я дуже прошу вас в майбутньому утримуватись політичних заяв, які по великому рахунку нічого не вирішать, крім подяки партійним функціонерам. Це не додає іміджу міста ніяких плюсів».
Після цього нардеп відповів на декілька запитань присутніх щодо об’єднання української церкви і покинув сесійну залу. Депутати повернулися до порядку денного і прийняли декілька важливих фінансових рішень, детальніше про які ви зможете згодом прочитати на сайті Інформаційного порталу м. Дубно.
Фото Дубенської міської ради

(741)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

1 Response

  1. Грудень 29, 2018

    […] Військові нагородили міського голову Дубна Міський голова Василь Антонюк отримав чергову вагому нагороду – відзнаку «За службу державі». Її очільнику Дубна від імені командувача військ оперативного командування «Північ», генерал-лейтенанта Володимира Кравченка сьогодні, 29 грудня, вручив старший офіцер логістики ОК «Північ» Олександр Ковальчук, повідомляють у Дубенській міській раді. Як писав раніше Інформаційний портал м. Дубно, міському голові за заслуги перед українським народом вручили нагороду Верховної Ради. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.