Матір ще одного загиблого учасника АТО придбала житло

Родина другого загиблого героя з Дубенщини отримала кошти від держави і придбала житло
Мати загиблого учасника АТО Момотюка Дмитра Володимировича, яка проживає у с. Берег Дубенського району придбала квартиру у Дубні за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719. Про це повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Управління праці та соціального захисту Дубенської РДА.
Відповідно до вимог Порядку виплати зазначеної грошової компенсації, члени сім’ї загиблого учасника АТО самостійно використовують призначену їм грошову компенсацію на придбання житла в будь-якому населеному пункті на території України.
В кінці жовтня 2017 року управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації спрямувало кошти державної субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла на спеціальний рахунок, відкритий матір’ю загиблого учасника АТО Момотюк Наталією Степанівною у відділенні АТ «Ощадбанк» у м. Дубно.
3 листопада Момотюк Наталія Степанівна підписала договір на придбання житла у власність у місті Дубно.
Нагадаємо, що раніше сім’я Кочетових з Смиги теж отримала кошти і придбала житло у Дубні.

(621)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.