Людяність, доброта та чуйність нині в пріоритеті молоді

Люди похилого віку отримали матеріальну підтримку та теплоту спілкування від представників благодійного проєкту «JabBox»
На Дубенщині завершилась благодійна акція «Допоможімо людям похилого віку», метою якої був збір коштів для покупки людям похилого віку продуктових пакунків та засобів особистої гігієни.
У межах акції представники благодійного проєкту «JabBox» та активісти Національного корпусу 17 липня  завітали у Вербський Територіальний центр соціального обслуговування. 30 продуктових пакунків, придбаних за кошти, що зібрані під час акції, отримали люди похилого віку.
До складу кожного пакету увійшли: цукор, рис, гречка, горох, макарони, олія, борошно, горошок зелений, кукурудза, кілька, сардина; мило.
Організатори акції дякують партнерам: @katana_dubno, @foghouse.hookahbar, @studio_by_viktoria.d, інтернет сторінці «Типове Дубно», Інформаційний портал м. Дубно та всім небайдужим за прояв будь-якої допомоги в організації акції.
«Організувати благодійну допомогу для людей похилого віку – дуже важко. Ми помітили, що люди більш охоче допомагають дітям, певне підсвідомо вважаючи, що підтримувати потрібно майбутнє. Але ж майбутнє кожного з нас – це і є старість…» – зауважила засновниця БП «JabBox» Катерина Літовінська – Адже повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі» .

(61)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.