Ліси поповнили бюджет на 24 мільйони гривень

Майже 20 млн грн податків отримали місцеві бюджети Рівненщини
Понад 18,4 млн грн податків, за користування лісовими ресурсами Рівненщини, поповнили скарбниці місцевих бюджетів громад області. Відповідно 5,7 млн грн надійшло до державного бюджету України. Загальна сума надходжень перевищила минулорічні показники на 3,2 млн грн.
Найбільші суми надходжень за використання лісових ресурсів отримали місцеві бюджети Сарненщини – 3,2 млн грн, Рокитнівщини – 2,4 млн грн, та Володимиреччини майже 2 мільйона гривень.
«Рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери області, соціальних програм та спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Отож представники місцевої влади мають можливість не тільки використати надходження, отримані, зокрема, від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на соціальний розвиток власних територій, але й планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету», – зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.
За матеріалами: ГУ ДФС у Рівненській області

(15)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.