Ластівкаfest вдруге «пролетіла» Дубенщиною

З піснями і танцями, аматорами і професіоналами у Смизькій громаді відбувся креативний фест
Креативний етнофестиваль «Ластівкаfest» у Смизі цьогоріч відбувся 5 серпня. Талановита молодь і дитячі колективи дарували неповторні композиції і позитивні емоції гостям та учасникам події, що розпочалася з літературної композиції про сучасне сьогодення, яке тісно переплітається з війною на Сході та ідеологічною боротьбою з пострадянськими стереотипами на мирній території.

Як зазначають організатори:
«Цей культурний фестиваль спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну унікальних традицій різних регіонів нашого краю».

Сам фестиваль був розділений на три частини:
навчальна – панельна дискусія про культуру, зустрічі та майстеркласи з громадськими активістами Активна Громада Рівного, Центр ініціатив «Віадук»;

фольклорна – виступи аматорських колективів, вокалістів і танцюристів, майстер-класи від Андрій Ляшук;


молодіжна – виступи гостей – рок-гуртів Jenny Garris, Mentions band, гурт Жнива (rock-band Zhnyva), Еней та святкова дискотека.

Протягом фестивалю діяв бібліотечний простір, де діти з батьками мали змогу пограти на українських народних музичних інструментах, виготовити креативні вітальні листівки з нагоди свята, почитати сучасну українську літературу, пограти настільні ігри, завітати в літературне кафе та зробити світлини на пам’ять у барвистій фотозоні.

Кожен елемент фестивалю склався у яскраву мозаїку, де всі гості мали змогу відпочити, поспілкуватися і розважитися разом з учасниками, які виступали на сцені.

«Радію тому, що у Смизькій громаді живе така талановита молодь, що працюємо гарною командою, що разом переборюємо перешкоди, а ще вдячна тим людям, які завітали до нас на свято, підтримали виступами, концертом, добрим словом і гарним настроєм» – зазначила керівник Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради Вікторія Костюк.

До слова, метою фестивалю є пошук і підтримка нових талантів Смизької громади, популяризація та пропаганда дитячо-юнацької творчості, розвиток навичок співпраці та обмін культурним досвідом між творчими колективами і керівниками секторів культури і молодіжної політики в ОТГ, збереження та промоція локальної культурної спадщини, в тому числі фольклору.

(147)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.