Краяни стали чемпіонами всеукраїнських змагань

Спортсмени Дубенщини завоювали загальнокомандне друге місце
На Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодші на призи міського голови П.Д. Саганюк, що відбувся у Володимир-Волинському 8-10 листопада. У змаганнях взяли участь 16 команд, в основному із західних областей України, загальною кількістю 175 учасників. Добре на цих змаганнях виступила об’єднана команда Дубенщини, завоювавши дві золоті, одну срібну та три бронзові нагороди і загальнокомандне друге місце.
В особистому заліку чемпіонами всеукраїнських змагань, вигравши по чотири сутички стали: Лаговська Софія (до 25 кг) з Молодаво та Кубик Яна (до 42 кг) зі Смиги. Срібну медаль завоював смижанин Нагалко Артем (до 36 кг), бронзу здобули дубенчани Грицюк Галина (до 36 кг), Климчук Ілля (до 35 кг) та Галій Катерина (до 33 кг). Успішно на цих змаганнях виступив наймолодший наш учасник, восьмирічний Аліксєєнко Давид (до 24 кг), який зайняв почесне четверте місце серед  двадцяти п’яти учасників.
Всі вони є вихованцями тренера Степана Ілюся. Чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, медалями,грамотами та подарунками. Подяка від батьків, тренерів та їх вихованців Миколі Літовінському та Галій Раїсі за перевезення дітей на змагання.
Старший тренер команди борців Ілюсь Іван Степанович

(18)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.