Кому і на що гроші дали, а кому – ні

Депутати знову не погодили бажань у міській раді
Сесія Дубенської міськради, на яку винесли одне єдине питання, відбулась у п’ятницю, 19 лютого. На ній міські депутати розподіляли кошти, тому що на початок року в бюджеті було понад 23 мільйони залишків. Окрім змін, які озвучила начальниця фінансового управління, в депутатських комісіях були свої поправки. А оскільки, як писав уже Інформаційний портал м. Дубно, всі відразу не схвалили, то за кожну пропозицію голосували окремо.
Здебільшого ті суми, які «бюджетна» комісія не погодила – в результаті не знайшли необхідної більшості для прийняття рішення. Зокрема, обранці не підтримали:
виготовлення проекту на капітальний ремонт території міської ради – 45 тис. грн;
коригування проектно-кошторисної документації та оплату експертизи по реконструкції Будинку контрактів (Будинку дітей та молоді) – 150 тис. грн;
виготовлення проекту на капітальний ремонт кладовища по вул. Промислова – 45 тис. грн;
ремонт приміщення міської ради вартістю 200 тис., обмежились тільки 50 тис.;
поточний ремонт кабінетів фінансового управління міської ради – 49 тис. грн.
Аргументували депутати тим, що недоречно робити документи чи їх коригувати, якщо в цьому році коштів на їхній ремонт немає. Обговорювали доцільність виготовлення проекту на будівництво скейт-майданчика вартістю 50 тис 263 грн. Його мали б розмістити на Острівку, але обранці зауважили, що треба розробити концепцію розвитку цієї території, а не хаотично щось розміщувати там. У рішенні прописали парк афганців. 600 тис. грн на програму церковних відносин зменшили на 100 тис. грн. А от суму на підтримку військових частин збільшили з 300 тисяч до 600.
Депутати не погодились виділити 1 млн на будівництво садочка на Семидубській, хоч і в залі виступив підрядник Богдан Файфура. І така ж доля спіткала допомогу в 3 млн районному бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ на території Дубна. У залі навіть виникла «гаряча» дискусія, відповідав радник голови райради, обранці висували пропозиції, але помогти вирішили тільки 671 тис. 700 грн на погашення заборгованості по зарплаті працівників будинку культури та бібліотеки, а решту – не розподіляти допоки не буде юридично грамотно сформовано рішення про передачу цих установ.
Серед найбільших сум, які погодились спрямувати з міського бюджету це:
понад 11 млн грн по «Угоді мерів», зокрема на будівництво твердопаливної котельні ЗОШ № 7, капітальний ремонт системи опалення ЗОШ № 6 та капітальний ремонт фасаду ЗНЗ-ДНЗ;
2 млн 760 тис. 500 грн на ремонт вул. Кирила і Мефодія та тротуару вул. Львівська;
1,5 млн грн як субвенція обласному бюджету на реконструкцію басейну ЗОШ № 7;
500 тис. на реставрацію синагоги (нагадаємо, що до цього часу дах на пам’ятці не накритий повністю).

(335)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.