Команди юних техніків з Дубенщини – переможці

На Рівненщині пройшов конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок
У середу, 26 листопада, відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області. Змагались 15 учнів із 6 районів та міст області.
Конкурс проводився у номінаціях: «Матеріалознавство та технологічні процеси», «Електроніка та приладобудування», «Транспортні системи та обладнання», «Інформаційні та комунікаційні системи, штучний інтелект», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».
Переможцями в командному заліку стали команди Дубенської міської станції юних техніків, Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Дубенського районного Будинку учнівської молоді.

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА зазначають, що метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації. Цей напрям в позашкільній освіті зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

(135)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.