Коли чекати посилення карантинних заходів на Рівненщині

Як швидко в області можуть запровадити посилені протиепідемічні заходи
Зонування областей визначає державна комісія ТЕБ і НС. На вихідних були очікування, що Рівненщина стане «червоною» вже сьогодні. Але поки що ми в «помаранчевій» зоні. Коли комісія перегляне своє рішення, а в області посилять протиепідемічні заходи – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА.
«Червоний рівень безпеки встановлюється на території регіону в разі перевищення двох із п’яти показників. На сьогодні в Рівненській області є такий один показник, який фіксують протягом трьох днів і він складається з пацієнтів із підтвердженими чи підозрами на COVID-19, яких госпіталізують. Протягом останніх семи днів такий показник у нас 77,2 %, коли норма, яку не можна перевищувати, 60%. Що стосується другого показника, то виявлення випадків інфікування COVID-19 при нормі 20 у нас 19,6 – зазначив Сергій Подолін. – Є велика ймовірність, що до кінця тижня буде проходити державна комісія ТЕБ і НС по новому зонуванню. Ми очікували її засідання в п’ятницю-суботу. Але знов-таки, один із показників тільки дійшов до 20% (за госпіталізацією), а тому ми сьогодні ще знаходимося в «помаранчевій» зоні».
Посадовець також звернув увагу на дотримання карантинних вимог, особливо на ринках. У «червоній» зоні також обов’язкова 14-денна ізоляція людей, які перетинають кордон. Якщо ж людина зробить ПЛР-тест при перетині, а він негативний, то може вільно пересуватись «помаранчевою» чи «жовтою» областю. Жителі «червоної» зони на вулиці мають бути в масці та з документами.

(591)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.