Кого притягнули до відповідальності за неподання декларації

Хто з депутатів відпрацьовуватиме громадські роботи та не зможе обійняти владні посади
Напередодні нового року Інформаційний портал м. Дубно публікував інформацію Дубенської місцевої прокуратури про притягнення двох депутатів до кримінальної відповідальності. Обранці селищної ради не подали декларацій за 2016 і 2017 рр. За активної позиції прокурора цих осіб визнали винними та призначили покарання кожному, а саме 150 годин громадських робіт із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 1 рік. Тоді читачів дуже цікавило хто ж ці депутати. Журналісти Інформаційного порталу м. Дубно спробували дізнатись їхні прізвища.
До Нового року в Єдиному реєстрі електронних декларацій ми знайшли 4 обранців Смизької селищної ради, які не декларували свої доходи або ж декларували тільки за окремі роки. У реєстрі судових рішень ми знайшли вирок Демидівського районного суду одному депутатові, який 20 грудня набрав законної сили.
«…обвинувачується в умисному неподанні суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України», – йдеться в документі.
Щоправда, 26 червня минулого року прокурор, обвинувачений та його захисник уклали угоду про визнання винуватості. Її суд затвердив. Кримінальну відповідальність за неподання декларації понесе Ігор Ляховець. Приватному підприємцю та водночас депутату присудили 150 годин громадських робіт із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.
Зазначимо також, що 27 грудня 2019 року обранець все-таки розмістив на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації за всі роки.

(484)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.