Клопотатимуть про перехід Дубна з «червоної» в «помаранчеву» зону

На ринку і в церквах перевірятимуть дотримання маскового режиму  
Про це йшлось 15 вересня під час позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно. Комісія розглянула питання «Про впровадження рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Дубно».
За результатами обговорення, враховуючи рішення вищих органів державної влади, на підставі оцінки епідемічних показників, комісія вирішила:

  • Посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень, маскового режиму на території ринку, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19.
  • Повторно довести вимоги до релігійних громад міста усіх конфесій щодо необхідності суворого дотримання маскового режиму та обмеження кількості перебування вірян у храмах під час здійснення культових обрядів.
  • Повторно провести роз’яснювальну роботу серед власників орендованих транспортних засобів, які забезпечують перевезення працівників критичної інфраструктури щодо недопущення порушень чинного законодавства у період карантинних обмежень у сфері здійснення пасажирських перевезень та наголосити на персональній відповідальності.
  • Враховуючи динаміку зменшення захворюваності на COVID-19, підготувати звернення до головного державного санітарного лікаря Рівненської області та голови Рівненської обласної державної адміністрації щодо клопотання перед Державною комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України про перегляд рівня епідемічної небезпеки поширення хвороби COVID-19 на території м. Дубно з «червоного» на «помаранчевий».
  • Структурним підрозділам міської ради, Дубенському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенському відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області, Дубенському міськрайонному відділу ДУ «Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України», відповідно до функціональних повноважень, забезпечити контроль за дотриманням в місті обмежувальних карантинних заходів, віднесених до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, здійснювати роз’яснювальну роботу з населенням міста щодо необхідності дотримання карантинних обмежень.

(251)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.