Керівники Рівнеазоту не повідомили спецслужби про надзвичайну ситуацію, що сталася

Рятувальники взяли участь в оперативному засіданні комісії ТЕБ та НС міста Рівного
На оперативному засіданні комісії ТЕБ та НС міста Рівного 21 липня обговорили алгоритми реагування усіх відповідальних служб під час подібних ситуацій, які можуть відбутися.
Кричущим є той факт, що керівництво підприємства «Рівнеазот» не повідомили рятувальників, поліцію чи органи місцевого самоврядування про надзвичайну ситуацію, що сталася.
Працівники ДСНС самостійно, без виклику виїхали на місце події. А на лінію «102» надійшов виклик не від спеціалістів чи працівників хімічного підприємства, а від невідомої особи. Це стане предметом окремого розслідування: чому не спрацювала система оповіщення та чому відповідні служби не було проінформовано.
За результатами засідання комісія прийняла рішення провести позапланову перевірку хімічно небезпечних підприємств міста, перевірити також і потенційно небезпечні об’єкти (з масовим перебуванням людей), які працюють на території громади. Вирішено провести стимуляційні навчання щодо реагування у НС. Також навчання пройдуть нові керівники Рівненського міськвиконкому та їх працівники.

(199)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.