Інвалідів І-ІІІ групи направляють на реабілітацію

інвалідІнваліди Дубенщини можуть пройти комплексну реабілітацію

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації у 2016 році проводить направлення інвалідів І-ІІІ груп, здатних до самообслуговування в КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів».

Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс:

– медичних заходів: ампліпульс, інгаляції, магніототерапію, гальванізацію, УВЧ, процедури світлолікування, вібромасажні ванни, медикаментозне лікування, парафінолікування, бальнеологічна ванна, кімната психоемоційної корекції, де проводиться аромотерапія і аероіонотерапії;

 – педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушення функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство;

Фізична реабілітація проходить в тренажерній залі, яка обладнана спортивними тренажерами: біговою доріжкою, шведськими стінками, велотренажерами, де особи з обмеженими можливостями займаються під наглядом медичного персоналу.

В Центрі створено умови безперешкодного доступу для інвалідів: пандуси, ліфти, підйомники, туалети і душові кімнати обладнані стаціонарними підтримуючими засобами.

Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів І-ІІІ груп різних нозологій.

Термін комплексної реабілітації інвалідів складає 30 днів.

За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації за адресою 35600, м. Дубно, вул. Д. Галицького, 26 , каб.107, 109, тел. 41954.

За матеріалами: Дубенська РДА

(36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.