Інспекція по-дубенськи – дубль два

грандНовий проект: ряд перевірок дубенських закладів харчування

З наближенням вихідних у дубенчан все частіше з’являється думка, де можна гарно провести час та відпочити від робочих буднів? А тому Інформаційний портал м. Дубно розпочинає цикл перевірок у громадських закладах харчування нашого міста.

Нещодавно представники Порталу відвідали відоме кафе «Гранд», що знаходиться в центральній частині міста за адресою Д. Нечая,1. Кафе-бар обрали за результатами голосування на сайті Інформаційного порталу м. Дубно (а тому, шановні читачі, беріть участь в опитуванні).
Режим роботи закладу громадського харчування відмінний від інших і триває з 8 год. ранку до 2 год. ночі. Минулого року у «Гранді» зробили ремонт та добудували другий поверх, а тому кожен відрізняється своїм інтер’єром. Стиль першого поверху можна віднести до замкового, оскільки поєднує в собі балки, муляжі зброї, кам’яну кладку, масивні меблі та світильники у вигляді факелів. Інтер’єр другого поверху схожий на будинки виконані «під зруб» та вміщує камін. Крім основної зали та зали, де знаходиться барна стійка і сходи, які ведуть на верх, у кафе-барі є окремі приміщення для проведення урочистостей.
Щодо обслуговування, то не встигли ми зняти верхній одяг як офіціант уже принесла меню, щоправда воно було одне. Визначившись із замовленням, нам не довелось довго чекати свій обід, попри повне заповнення відвідувачами основної зали працівники кафе-бару працювали досить оперативно. Про це свідчить як подання страв так і прибирання брудного посуду. Офіціанти були привітними та бажали приємного апетиту.

«Родзинкою» закладу є паперова серветка формату А3 із легендою Дубенського замку. Працівники кафе-бару першим принесли чай, хоча за правилами подання гарячі напої подаються після десерту. Щодо смакових властивостей основних страв, то їх можна оцінити у дев’ять балів за десятибальною шкалою. Гарнір, що подавали з другим, а це капуста, була гіркою. Зважаючи на те, що зараз піст ми поцікавились, що нам можуть запропонувати з пісних страв оскільки вони не вказані у меню. Різноманіття останнього включає щоденні та банкетні страви. Ціни – обід, що складався з двох перших та других страв, гарячих напоїв коштував 100 гривень. Вартість піци діаметром 32см у цьому закладі громадського харчування коливається в межах 47-63 гривень, а салату від 7, 5 до 29, 5 гривень.

Щодо санітарного вузла, то у «Гранді» два розділених туалети, які мають спільний коридор із рукомийником. Щодо останнього, то гаряча вода та паперові рушнички відсутні, є рідке мило та електрична сушка для рук. У туалеті було чисто, відсутній неприємний запах, зручний сміттєвий бак.

Отже, підсумуємо перевірку у кафе-барі «Гранд». Переваги:

 • зручне розташування, місце для паркування транспортних засобів;
 • помірні ціни;
 • смачна кухня;
 • літній майданчик;
 • жива музика у визначені дні;
 • дотримання чистоти.
 • Недоліки:

 • окрема плата за серветки (1 гривня);
 • обмежена кількість меню;
 • запах кухні в основній залі;
 • один з туалетів з незрозумілих причин зачинений;
 • розраховуватись потрібно біля барної стійки.
 • (78)

  Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Дякуємо!

  Тепер редактори знають.