Хореографічні колективи зібрались на фестивалі «Танцює Полісся»

«Калинонька» представила Дубенщину у фестивалі «Танцює Полісся»
Зразковий танцювальний колектив «Калинонька» КЗ «Дубенський районний будинок культури» (керівник Надія Нездюр) 6 травня взяв участь у ІІ районному відкритому фестивалі хореографічних колективів «Танцює Полісся».
Присутні мали змогу насолодитися хореографічними постановками, створеними на основі українських народних танцювальних традицій Волинського Полісся.
У фестивалі прийняли участь хореографічні колективи, які працюють на базі клубних установ Рівненського району. Для них ця участь була великим досвідом, адже на одній сцені з ними також виступали колективи зі званням «зразковий», які прибули з інших міст Рівненської області.
Були на святі і хореографічні колективи з інших областей України, а це – зразковий ансамбль народного танцю «Сяйво» Хмельницької дитячої музичної школи, хореографічний колектив «Русава» Нововолинської школи мистецтв та дитячий танцювальний колектив «Зернятко» Маневицької школи мистецтв Волинської області.
Захід проходив у приміщенні Рівненського районного будинку культури (с. Зоря).
Зразковий танцювальний колектив «Калинонька» КЗ «Дубенський районний будинок культури» (керівник Надія Нездюр) отримав диплом за участь та пам’ятні сувеніри.

(229)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.