Громади та місто на зарплату медикам спрямували понад 12 мільйонів

Дубенська лікарня має новий статут
Сьогодні, 15 січня, в Дубенській міській раді зібрали першу в цьому році позачергову сесію. На ній, як і планувалось, розглянули тільки 3 питання. Першим – внесення змін до бюджету міста на 2020 рік.
«У рішення включені зміни з пропозицією збільшити дохідну/видаткову частину на 8 млн 886 тис. 547 грн. Це за рахунок збільшення об’єму субвенцій, які затверджені рішенням про обласний бюджет, а також рішеннями сільських рад і районного бюджету. Зокрема, збільшення об’єму субвенції, згідно з рішенням обласної ради, на 12 грн, субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами 206835 грн, субвенції з місцевого бюджету у сфері охорони здоров’я – загальна сума 8 млн 671 тис. 600 грн. З них із районного бюджету 3 млн 814 тис. 900 грн, Смизької селищної ради 1 млн 370 тис. 600 грн, Тараканівської сільської ради 607200 грн, Мирогощанської сільської ради 1 млн 241 тис. 500 грн, Повчанської сільської ради 339400 грн, Привільненської сільської ради 859100 грн. Ці кошти на оплату видатків на утримання міської лікарні. І з обласного бюджету ще дві субвенції – 438900 грн залишку на лікування хворих на цукровий діабет і пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської ЧАЕС – 8000 грн», – доповіла начальниця фінансового управління Світлана Розмислович.
Тобто об’єднані територіальні громади передали кошти на зарплату медикам колишньої райлікарні, нині міської лікарні. Частка Дубна становить 4 млн 177 тис. грн. Оскільки у Володимира Сороки було запитання і міський голова сказав зупинитись, але голосування в той час тривало, то не всі депутати проголосували. Після повернення до питання обранці зміни до бюджету підтримали одноголосно.
Розглядаючи затвердження статуту КНП «Дубенська міська лікарня», депутати цікавились як обиратимуть директора підприємства і коли можна проводити конкурс на цю посаду, як справи з ліцензією на медичну практику та наркотичні засоби. Конкурс проводитиме відділ охорони здоров’я Дубенської міськради. Щодо ліцензії, то в.о. директора КНП Олександр Радей відповів:
«Ліцензію на наркотичні засоби ми отримали 4.07.2019 року, на медичну практику – 6.08.2019 року, на той час для Дубенської районної лікарні. Згідно з тим, що ми змінили назву і змінили власника – ми виходили на Міністерство охорони здоров’я, на ліцензійний відділ, де нам пояснили, що зробити. Ми подали лист і виписку з єдиного державного реєстру про зміну назви та власника. Медична ліцензія залишається та сама, тільки проводяться зміни. Щодо ліцензії на наркотичні засоби, то треба робити нову, але стара дійсна протягом пів року. Щоб не затягувати час – ми починаємо робити її вже. При спілкуванні з Національною службою здоров’я ми так само все узгодили, всі умови на співпрацю з НСЗУ виконані».
Після чого обранці погодили новий статут медзакладу.

(523)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.