Громада Дубенщини небайдужа до проблем медицини
На капітальний ремонт ФАПу неподалік Дубна витратять 2 млн грн
Чверть століття щоранку фельдшер Раїса Синюк пішки чи на велосипеді долає шлях з села Привільне, де проживає, до ФАПу у селі Черешнівка, де працює. Розповідає, у її підпорядкуванні більшість людей похилого віку. Доводиться ходити до них на виклики самій. Батьки з малечею приходять переважно щеплюватися від дифтерії, коклюшу та правця. Після ремонту завдяки Привільненській об’єднаній територіальній громаді місцевий ФАП у Черешнівці став не лише лікувальним закладом, а й «культурним місцем» , розповідає пані Раїса.
У селі Молодаво місцева фельдшерка Леся Дуцька теж задоволена ставленням громади до проблем медицини. Кошти на медикаменти виділяють, на канцелярські товари теж. І що приємно – не забувають преміювати до професійного свята.
А в с. Панталія, що знаходиться за 6 км від Дубна, місцевий ФАП у зовсім неналежному стані – старезна хата, порепана часом. Цього року селяни вже не впізнають цей заклад, як переконує голова Привільненської об’єднаної територіальнои громада Юрій Момотюк. Кошти інфраструктурної субвенції , що держава дає щорічно на громади витратять на капітальний ремонт. Усього це буде два мільйони гривень.
(117)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію