Голова ОДА зустрівся з дубенськими веслувальниками

В області радіють успіхам дубенських спортсменів
Про зустріч очільника Рівненської обласної держадміністрації та дубенських спортсменів стало відомо сьогодні, 17 вересня. На своїй сторінці у Fb голова ОДА написав так:
«Такої кількості медалей вистачило б на цілу команду, а насправді їх вибороли лише двоє спортсменів із Дубна!
Віктор Недашковський (до речі, секретар міської ради) та Василь Осійчук – веслувальники.
Зараз вони готуються до чемпіонату Світу.
А перепустку туди отримали після участі у різних міжнародних змаганнях. В тому числі й у чемпіонаті Європи в німецькому Бранденбурзі. Хлопці відстоювали честь нашої країни у складі національної збірної з веслування на човнах «Дракон».
Вони вибороли 13 золотих та срібних нагород (!!!) із 31 комплекту медалей. А національна збірна посіла друге місце в загальнокомандному заліку.
Радіємо успіхам наших спортсменів, і звичайно будемо працювати над тим, щоб фінансово підтримати участь наших веслувальників у світовому чемпіонаті».

А ми нагадаємо, що хлопці в складі національної збірної до Дня Незалежності 27 разів піднімались на п’єдестал перемоги.