Гирьовики з Кубку України повернулись з низкою нагород

Гирьовики Дубенщини гідно представили Рівненську область на Кубку України
Кубок України з гирьового спорту (АГСУ) пройшов 5-7 жовтня у м. Львів. Команду Рівненської Асоціації гирьового спорту представили 9 спортсменів.
Серед ветеранів чемпіонами стали у своїх вагових категоріях заслужений тренер України Леонід Момотюк і Валерій Продун, бронзовими призерами стали: Грицуняк Ігор (в.к. 74 кг), Денисюк Олександр (в.к. 87+ кг) і Козак Володимир (в.к. 87 кг).
Серед юніорів чемпіонкою стала Дзюбук Марія у вправі ривок гирі 16 кг з результатом 131 раз (в.к. 65 кг).

Серед дорослих: срібним призером у вправі напівмарафон (ривок гирі 24 кг протягом 30 хв) став Булгиря Сергій з результатом 500 разів. Срібним призером у вправі поштовх довгим циклом у в.к. 87 кг став Васінський Роман з результатом 86 разів.

Андрій Грицак, спортсмен районної ДЮСШ, виборов срібну нагороду у вправі поштовх довгим циклом 2-х гирь 24 кг (у в.к. 80 кг) з результатом 101 раз.

В командній естафеті (Козак В./Васінський Р./Грицак А.) команда Рівненщини посіла 5-те місце.