Гирьовики з Дубенщини стали чемпіонами на «Гирьовій весні»

Новий особистий рекорд гирьовиків
13-14 травня в спортзалі Зимнівського НВК (Володимир-Волинський) відбувся Фестиваль з гирьового спорту серед команд західного регіону України «Гирьова весна 2017». Команду збірної області переставляли спортсмени Дубенської районної спортивної школи, які завоювали дві золоті медалі. Майстер спорту Чубаєвський Юрій ( 85 кг) із Софіївки штовхнув дві гирі 24 кг 162 рази і став чемпіоном в цій категорії. Грицак Андрій (95 кг) с. Білогородка штовхнув дві гирі 24 кг 147 разів і також став чемпіоном цієї категорії. В естафеті Чубаєвський Юрій та Грицак Андрій стали другими завдяки, яким команда Рівненської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку. Всі вони є вихованцями заслуженого тренера України Леоніда Момотюка.