Фахівці «мобільного офісу» консультуватимуть мешканців двох сільрад

Графік роботи «мобільних соціальних офісів» у квітні на Рівненщині
Працівники на наступному тижні, 9 квітня, надаватимуть консультацію в Птицькій сільраді Дубенського району, а вже 10 квітня – у Демидівській селищній раді. За тиждень, 16 квітня, «мобільний офіс» приїде в Озерянську сільраду. Нагадаємо, що у «мобільних соціальних офісах» можна дізнатися про призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім`ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих військових та ін
Графік роботи мобільних соціальних офісів у квітні

№ з/п Назва району Назва сільської/ селищної ради, територіальної громади Дата виїзду “мобільного соціального офісу” Години прийому громадян
1. Березнівський Бронська

сільська рада

24.04.2019 10.00-12.00
2. Володимирецький Балаховицька

сільська рада

18.04.2019 10.30-13.00
Заболоттівська

сільська рада

18.04.2019 14.00-17.00
3. Гощанський Федорівська

сільська рада

25.04.2019 09.30-11.30
Русивельська

сільська рада

25.04.2019 12.00-14.00
Майківська

сільська рада

25.04.2019 14.30-15.30
4. Демидівський Демидівська

селищна рада

(с. Хрінники)

10.04.2019 10.00-13.00
Боремельська

сільська рада

(с. Малеве)

24.04.2019 10.00-13.00
5. Дубенський

 

Птицька

сільська рада

09.04.2019 10.00-12.00
Озерянська

сільська рада

16.04.2019 10.00-12.00
6. Дубровицький Бережківська

сільська рада

10.04.2019 14.00-17.00
7. Зарічненський Борівська

сільська рада

11.04.2019 11.00 год.
Кухітсько-Вільська

сільська рада

18.04.2019 10.00 год.
8. Здолбунівський Богдашівська

сільська рада

(с.Богдашів)

25.04.2019 10.00 год.
П`ятигірська

сільська рада

(с.П`ятигори)

25.04.2019 12.00 год.
9. Корецький Іванівська

сільська рада

12.04.2019 10.00-14.00
Стовпинська

сільська рада

18.04.2019 10.00-14.00
10. Костопільський Малостидинська

сільська рада

10.04.2019 10.00-12.00
Великомидська

сільська рада

24.04.2019 10.00-12.00
11. Млинівський Ярославицька

сільська рада

(с. Ярославичі)

18.04.2019 10.00-11.00
Острожецька

сільська рада

(с. Острожець)

18.04.2019 11.30-12.30
12. Острозький Білашівська

сільська рада

09.04.2019 10.00-12.00
Грем’яцька

сільська рада

09.04.2019 12.30-14.30
Бухарівська

сільська рада

23.04.2019 10.00-12.00
13. Радивилівський Жовтневська

сільська рада

(с. Жовтневе)

17.04.2019 10.00-13.00
Пустоіванівська сільська рада

(с. Пустоівання, с. Гаї, с. Рудня, с. Іванівка,

с. Гусарі)

17.04.2019 14.00-17.00
14. Рівненський Дядьковицька

ОТГ

(с. Верхівськ,

с. Ясининичі,

с. Кривичі,

с. Макотерти,

с. Пересопниця,

с. Шостаків)

04.04.2019 10.00-18.00
Корнинська

ОТГ

(с. Тайкури,

с. Порозове)

18.04.2019 10.00-15.30
15. Рокитнівський Сновидовицька

сільська рада

22.04.2019 10.00-13.00
16. Сарненський Кам’яне-Случанська

сільська рада

18.04.2019 10.00-12.00
Чудельська

сільська рада

18.04.2019 13.00-15.00

 

 

(26)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.