Дубно матиме міську лікарню?

А «Дуплет» працюватиме тільки до півночі
Розгляд питань порядку денного на засіданні виконкому 26 листопада розпочався після внесення додаткових питань та вказівок мера. Останні здивували присутніх, хоча запитань у нікого не було. Міський голова дав усне завдання начальниці фінуправління, юристам та керівництву відділу охорони здоров’я про підготовку необхідних документів задля створення міської лікарні.
«У зв’язку з тим, що районна рада не проголосувала за передачу місту лікарні – ми створюємо міську лікарню в м. Дубно, для того, щоб перебрати права центральної лікарні на місто. Я прошу, Світлано Іванівно (начальниця фінансового управління – прим. ред.), підготувати листа на обласну державну адміністрацію, щоб, через зміну адрес, перейменування районної лікарні на міську, вона врахувала це і в обласному бюджеті передбачила субвенцію міському бюджету. На останній зустрічі в Рівному, де був я і керівництво району, обласна державна адміністрація дала вказівку районній раді передати лікарню місту. Район цього не зробив і на черговому пленарному засіданні навіть не розглянув питання щодо передачі, – сказав Василь Антонюк. – Ми не повинні дозволити, аби центр госпітального округу перекочував у Млинів, Радивилів чи Демидівку. Нам треба зберегти центральну лікарню. А тому моя позиція, як міського голови – створення міської лікарні. Домовленість з областю є, підтримка – є. У нас немає іншого виходу, якщо ми не хочемо втратити районну лікарню, або, щоб у нас не було центру госпітального округу».
У районній раді 22 листопада відбулась сесія. І як сказав мер, питання про передачу райлікарні на баланс міста на її розгляд не виносили. Єдине, що районні обранці 18 голосами «за» підтримали проєкт рішення про проведення повторного конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дубенська центральна районна лікарня».
Вже пізніше на виконкомі чимало часу присвятили режиму роботи кафе-бару «Дуплет». У міську раду надійшло подання від дубенських поліцейських з проханням переглянути його години роботи, тому що в минулому році на лінію «102» надійшли 22 повідомлення про різні порушення на території цього закладу, а у 2019 р. – вже 34. Надходять вони переважно з 1 до 4 ранку. І члени виконкому, і поліцейський, присутній на засіданні, зауважували, що більшість закладів в місті працюють до 24 год, а тому молодь «доганяється» в Дуплеті (до цього працював цілодобово). Власниця закладу розповіла про те, що вони організовують і що охорона не пропускає п’яних, а ще, що це винні самі молоді люди, які конфліктують, б’ються. Вона просила дозволу працювати до 4 ранку, бо, мовляв, їм буде невигідно і вони закриються. Але на це не звернули увагу і обмежили режим роботи Дуплету до 24 год.
На минулому засіданні виконкому не дозволили встановити телевізор дубенчанину на фасаді будинку на майдані Незалежності. Однак він його встановив і знову звернувся в міськраду. Після обіцянки надавати час для «білого дому» на Замковій засідателі погодили проєкт рішення.

(2360)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.