Дубенська «швидка» отримає новий автомобіль

Новий автопарк, обладнання на 16 мільйонів та збільшені доплати: робота Рівненської екстренки перезавантажена
Ще півроку тому ситуація в Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги була катастрофічною. Нині робота екстренки перезавантажена.
Сьогодні працівники Рівненської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали 5 нових швидких, 31 дефібрилятор, 40 електрокардіографів, комплект навчальних манекенів із електронним супроводом – всього на 16 мільйонів гривень. Ключі від автомобілів та нове медобладнання передали медикам голова ОДА Віталій Коваль та голова обласної ради Олександр Данильчук.
Такий стан був неприйнятний, адже невідкладна допомога має бути пріоритетною. Тому, завдяки особистому втручанню голови ОДА була знайдена модель безперебійної роботи центру, частину проблем вирішили завдяки державній підтримці, вирішено питання по зарплаті.
Як розповів заступник начальника з медичної частини Олег Гикавчук, на сьогодні коштів вистачає для виплати заробітної плати та усіх доплат. «Із 1 вересня збільшені заробітні плати для лікарів на 75 відсотків, фельдшерів – на 50 відсотків та для молодшого медичного персоналу – на 25 відсотків. На це встановлена субвенція з держбюджету».
Два учбові дефібрилятори та комплект навчальних манекенів із електронним супроводом отримав навчальний тренувальний відділ екстреної медичної допомоги.
«Це ціла «сім’я» манекенів – дорослий, підліток та немовля, – зазначає керівник відділу Андрій Стахнюк. – Вони потрібні для імітації реальних умов серцево-легеневої реанімації у дорослих, підлітків та новонароджених. Ми на курсах зможемо контролювати, як проводиться компресія грудної клітини, яка частота, як правильно проводяться вдихи. За допомогою таких манекенів ми можемо вдосконалюватись і працювати ще краще».
З п’яти нових швидких – дві працюватимуть у Рівному, по одному автомобілю поїхали в Дубно, Сарни та в Корецький район.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(93)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.