Дубенщина оплакує героя (фото)

2 липня на території військової частини А1519 у Дубні прощалися з військовим
Дубенщина знову в скорботі. 2 липня провели в останню путь ще одного героя, краянина 36-річного військовослужбовця Герасимчука Леоніда Даниловича. Військового, який служив за контрактом у військовій частині А1519 м. Дубно, трагічна смерть спіткала в час виконання професійного обов’язку в зоні АТО. За висновками лікарів, він помер від раптового серцевого нападу. На батьківщину тіло захисника привезли волонтерською автівкою. На світанку домовина вже була на подвір’ї частини, куди згодом зійшлося дуже багато людей: рідні загиблого, товариші по службі, небайдужі містяни, представники влади. О 9.00 ранку розпочали прощання. Панахиду відправили отці Дубенського міського благочиння УПЦ КП.

Як зазначив заступник командира військової частини А1519 Євген Пічура:
«Ми втратили справжнього товариша, втратили хорошу людину. Дружина – доброго чоловіка, двоє маленьких дітей – чудового тата. Для всіх рідних, близьких, друзів смерть Леоніда Герасимчука – велика втрата. Попрощатися з покійним Леонідом прийшло до частини дуже багато людей – всі його товариші по службі, прийшли і ті, що вже не служать в частині. Леоніда Даниловича дуже поважали».

Леонід Герасимчук був військовим фахівцем з будування мостів та сапером. Багато років свого життя віддав службі в Збройних Силах України. З перших днів брав участь в антитерористичній операції на Сході України. За заслуги нагороджений багатьма медалями та орденами. В 2014 році група саперів військової частини А1519 була прикріплена до десантної штурмової бригади. Брали Савур-Могилу. Попали в запеклий бій. Там Леонід отримав поранення, за що був нагороджений відзнакою Президента, яку йому особисто вручив Гарант. В останній час разом з дорожньо-комендантським батальйоном виконував службу на блок-постах в зоні АТО з організації комендантської служби.

Осиротіли двоє маленьких дітей та дружина, без друга та товариша залишилися бойові побратими, друзі, рідні, близькі. Перестало битися серце ще одного Героя України. Але герої не вмирають, бо навіки залишаються жити в пам’яті історії українського народу.

Після прощання в частині траурний кортеж вирушив до с. Майдан, на батьківщину військовослужбовця, де сьогодні ховають Леоніда Герасимчука.

(134)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.