Дубенчани вибороли перемогу серед громад області

Дубенська команда завоювала титул «Краща спортивна громада»
Дубенчани 6 червня змагались в обласних спортивних іграх «Краща спортивна громада Рівненщини 2021 року», де за перемогу боролись 12 команд міських та селищних територіальних громад. Розпочались ігри з урочистого виходу команд на стадіоні смт. Гоща, виконання гімну та підняття прапора.
Упродовж дня команди виборювали спортивну першість у п’яти видах спорту: волейбол, настільний теніс, гирьовий  спорт, шашки та шахи. Збірна команда громади Дубна завоювала 5 нагород, і стала переможцем у загальному заліку.

Кращу командну гру у волейболі продемонструвала жіноча команда під керівництвом тренера – викладача Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи Світлани Солоненко та виборола І місце.

Першість у шашках серед жінок здобула Серафіма Зелінська, а Анатолій Пожарський у змаганнях із шахів серед чоловіків став третім. Відмінні результати дубенчани продемонстрували в настільному тенісі: серед жінок Яна Гергель – ІІ місце, серед чоловіків Юрій Єрмолаєв – ІІІ місце.

Окрім цього, слід відзначити вдалий виступ та хороші результати юнаків Василя Мілецького та Валерія Ліщука в гирьовому спорті. Сформував збірну команду та став її представником Віктор Ружнілов – голова ФСТ «Спартак», викладач кафедри фізичного виховання Дубенського фахового медичного коледжу. Участь команди у змаганнях відбулась за сприяння відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.

(88)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.