Дубенчани можуть отримати 16 послуг онлайн

порталЗа допомогою Єдиного порталу дубенчани можуть отримати 16 послуг онлайн

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запускає оновлену версію пілотного проекту Єдиного державного порталу надання адмінпослуг https://www.poslugy.gov.ua.

Сьогодні за допомогою порталу вже можна отримати 16 послуг онлайн, серед яких і ліцензії. Функціонал порталу дозволяє отримати інформацію про всі адміністративні послуги, ЦНАПи чи завантажити шаблони документів. Мова йде про повноцінну електронізацію: переведення в електронний формат усієї процедури, від подачі документів до отримання ліцензій онлайн. Основний елемент системи – це особистий кабінет, який, у першу чергу, дозволяє ідентифікувати користувача, юридичну чи фізичну особу. Через особистий кабінет користувач може формувати запити щодо надання послуг, отримання сповіщення про статус отримання послуги тощо.

Поява порталу дозволяє повністю змінити принципи отримання адмінпослуг. В електронній системі посередників немає.

Зараз портал пропонує 16 повністю електронізованих адміністративних послуг: 12 послуг Мінекономрозвитку та 4 послуги Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Детальніше про основні функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг – за посиланням: http://bit.ly/1ptQ3MG

(8)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.