Доброчину – 20

Громадському товариству інвалідів з дитинства «Доброчин» – 20 років!
Урочистості з нагоди 20-річчя громадського товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» відбулись 4 червня у Будинку дітей та молоді в Дубні.
З щирими словами привітань та щедрими подарунками на свято завітало чимало гостей – священнослужителі, представники влади, члени товариства, благодійники, колеги.
«Інвалідність – це не вирок, а інше життя. Ми всі, члени товариства, разом є сильними, дієвими, життєлюбними та головне – повноцінними членами суспільства. Чимало ми досягли, але на цьому зупинятись не будемо, адже ще є багато планів» – привітала учасників зібрання голова товариства Раїса Васильєва.

«Ваша праця – неоціненна. Завдяки вашій активній життєвій позиції та невтомній праці члени товариства забезпечені найнеобхіднішими засобами реабілітації, одягом та взуттям. До дітей, якими ви опікуєтесь, завжди приходить Святий Миколай, а для матерів щовесни проводиться святковий концерт. Ваше товариство допомагає спортсменам з інвалідністю, і як приклад Дубенщина має чемпіона світу з параканое. Низький вам уклін та щира подяка» – звернувся до присутніх голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк.

Благочинний Дубенського міського благочиння УПЦ КП прот. Василій Лозинський нагородив голову товариства Раїсу Васильєву та ще двох членів товариства орденом «За жертовність та любов до України».

В свою чергу Товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» оголосило подяки кожному, хто приймав участь в житті товариства.
Святковий настрій присутнім подарували виступи колективів міського будинку дітей та молоді.
Довідково: Товариство інвалідів з дитинства «Доброчин» – громадська, благодійна, неприбуткова організація.
Основним завданням товариства є утвердження у суспільстві ідеалів гуманності, добробуту і милосердя; забезпечення фізичної, медичної, трудової реабілітації та правового захисту інвалідів.
Мета діяльності Товариства – захист соціальних, економічних, творчих, вікових інтересів своїх членів, сприяння їх працевлаштування, підвищенню творчого, трудового, інтелектуального потенціалу інвалідів області.

(223)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.