До травня  в Україні триває Всесвітній тиждень імунізації

В області закликають провести дітям щеплення
Вакцинація від таких страшних хвороб як поліомієліт, дифтерія, правець, кашлюк й інших захворювань із календаря щеплень https://bit.ly/3719nw2 щодня захищає життя дорослих і дітей.
В Україні вакцинація від поліомієліту входить у перелік обов’язкових гарантованих державою щеплень. Їх можна зробити у державних медичних закладах безоплатно.
Якщо у вашої дитини пропущене щеплення, будь ласка, негайно зверніться до педіатра чи сімейного лікаря! Разом із ним складіть графік вакцинації і надолужте ті дози, що пропустили.
Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень дитина має отримати 6 доз вакцини від поліомієліту:
– у 2 місяці: 1-ша доза
– у 4 місяці: 2-га доза
– у 6 місяців: 3-тя доза
– у 18 місяців: 4-та доза
– у 6 років: 5-та доза
– у 14 років: 6-та доза
Вакцини, які використовують державні й приватні клініки, зареєстровані та дозволені для використання в Україні.
Важливо! Внутрішньо переміщені особи можуть звертатися у будь-який державний медичний заклад місцевості, де вони перебувають, та записати дитину на прийом до сімейного лікаря чи педіатра.
Для щеплення від поліо підписувати декларацію з місцевим лікарем не обов’язково. Але якщо ви плануєте залишатися в цій місцевості тривалий час, то радимо зробити це.

(75)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.