Діти-науковці привезли на Рівненщину 27 перемог всеукраїнського конкурсу

Дубенчанка здобула першість у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Підведено підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
За результатами конкурсу, команда рівненських юних науковців, у складі 58 осіб, виборола 27 призових місць. Так, цьогоріч маємо 3 перших, 4 других і 20 третіх місць.
Найкращими роботами на всеукраїнському рівні, а це перші місця, були визнані:
– Анастасії Шалак із Дубенського ліцею №8. Тема: «Актинометричні дослідження енергії сонячної радіації», секції астрономії;
– Юлії Романюк із Рівненського ліцею «Український». Тема: «Дослідження мікротвердості полімер-полімерних композитів на основі спряжених поліаміноарентів та полімерних матриць різного типу», секції хімії;
– Лілії Яковишиної із Рівненського ліцею «Елітар». Тема: «Вплив рекреаційного навантаження на стан схилових екосистем урочища «Бармаківське», секції екології.
«У День захисту дітей такі неймовірні результати юних науковців вражають. Це ще раз підтверджує той факт, що в Україні народжуються таланти. Рівненщина дякує за ваші здобутки і напрацювання в науці. Спільними зусиллями ми нашу неньку підіймем і прославимо на весь світ», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Окрім того, юні науковці були відзначені також у відділеннях інформаційних технологій, технічних науках, математики, фізики, економіки, літературознавства, мовознавства, історії, хімії та біології, філософії і суспільствознавства.
Нагадаємо, що цьогоріч на конкурс було подано 633 науково-дослідних проєкти від 578 учнів із 136 закладів освіти.
Найпопулярнишими відділеннями  2023 року стали: філософія та суспільствознавство – 82 роботи, історія – 74, хімія і біологія – 73, мовознавство – 69, екологія та аграрні науки – 43, технічні – 41 наукова праця.

(157)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.