Директорів та відповідальних осіб навчали надзвичайники (фото)

Дубенські рятувальники провели навчання з директорами та відповідальними в шкільних та дитячих закладах
Працівники Дубенського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області 9 жовтня організували навчання правил пожежної безпеки з директорами та відповідальними за забезпечення заходів пожежної безпеки в шкільних і дитячих закладах Дубна.

Для проведення навчання з Рівного прибув начальник навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС Роман Пелех. Він роз’яснив присутнім вимоги пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, дії на випадок пожежі, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та ін. Під час викладення матеріалу навели приклади реальних пожеж, які ставалися через порушення правил пожежної безпеки, як на території України, так і поза її межами. Оскільки навіть у найрозвиненіших країнах стаються пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей, які супроводжуються не лише матеріальними втратами, а й людськими жертвами.

Наприкінці заходу рятувальники побажали присутнім не потрапляти в надзвичайні ситуації, а якщо й доведеться, то вміло застосовувати здобуті знання та навички, щоб допомогти собі та оточуючим, інформують у Дубенському МРС ГУ ДСНС України в Рівненській області.

(66)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.