Депутати скасували своє рішення

На що підуть 1,5 мільйона з бюджету Дубенського району
Сталось це сьогодні, 23 лютого, на 3 засіданні 3 позачергової сесії Дубенської районної ради. Порядок денний знову змінили. Замість 2 питань, що лишались, його збільшили до 5. Оскільки на сесії міської ради зауважили про необхідність у грамотному юридичному оформленні рішень про передачу районних будинку культури та бібліотеки, депутати відміняли свої рішення. Зокрема, про припинення юридичних осіб комунального закладу «Дубенська централізована бібліотечна система» та «Дубенський районний будинок культури». Установи, що перебувають у стані ліквідації, не можуть передавати. А тому наступним голосуванням районні обранці схвалювали рішення про передачу будинку культури та бібліотеки в комунальну власність громади Дубна в новій редакції.

Відповідно до проекту, депутати визнають таким, що втратило чинність рішення районної ради від 18 лютого; передають основні засоби, інші необоротні матеріальні активи, нематеріальні активи, що перебувають на балансі комунальних закладів та створюють комісії з їхньої передачі. По тому комісії мають підготувати акти приймання-передачі майна та подати їх на затвердження до районної ради. Обранець Сергій Гаврилюк підняв питання збереження робочих місць для працівників цих установ, але відповісти ствердно ніхто не наважився, адже це залежить від рішення міської влади.

Зміни до районного бюджету лаконічно пояснила начальниця фінансового управління райдержадміністрації Тамара Рогашко:
«Сума вільних залишків на 1 січня 2021 року становить 1589265 грн. Цими коштами ми сьогодні розраховуємо Млинівську районну раду – в сумі 330000, Радивилівську районну раду 425 тис., Демидівську районну раду – 185 тис., Дубенську районну раду 450 тис. грн. Сюди ми включили розрахункові для працівників ради, які розрахувалися і заробітну плату за січень цього року. Ми також врахували, щоб проплатити податки по будинку культури, районній бібліотеці. А ще платимо за енергоносії – по бібліотеці 84485 грн і по будинку культури 106779 грн».

З районного бюджету не виплатять заборгованість по зарплаті колективам вищезгаданих установ. Це планують зробити, як і на зарплату працівникам централізованої бухгалтерії відділу освіти та районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді з траншу від міської ради.

(416)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.