Дефіцит палива: Рівненська ОВА щодня інформуватиме про наявність нафтопродуктів на АЗС

В області повідомили ситуацію з паливом на АЗС Дубенщини
Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль розповів під час брифінгу про ситуацію із паливом на АЗС. За словами очільника області, Уряд та Рівненська ОВА роблять усе можливе, аби вирішити проблему дефіциту пального.
«На сьогодні ми забезпечили пальним підприємства критичної інфраструктури, які відповідають за життєдіяльність області. Це швидкі, транспорт Нацполіції, ДСНС, енергетичної та комунальної сфери. Також ми на постійному зв’язку з усіма мережами АЗС Рівненщини. Випрацьовуємо логістичні сценарії для зменшення черг на заправках у межах нашої області», – прокоментував Віталій Коваль.
Для зручності мешканців Рівненська ОВА вводить щоденне інформування щодо наявності пального на заправках області.  Такі оперативні дані за відомостями АЗС будуть подаватися на інформаційних ресурсах ОВА двічі на день: о 9 ранку та 18 вечора.
Банер розміщений внизу на головній сторінці сайту ОВА.
«Крім того, виділяємо окремі АЗС під громадський транспорт. Йдеться про визначені заправки, які будуть доведені до відома власників маршрутних таксі через управління інфраструктури ОВА. На цих АЗС будуть заправляти транспортні засоби обласних маршрутів та міста Рівне», – зазначив Віталій Коваль.
Разом з тим, триває контроль дотримання законодавства на АЗС області. В робочу групу входять представники Держпродспоживслужби, Нацполіції та СБУ.
У Рівненській ОВА повідомили стан наявності пального на АЗС Дубенщини станом на 9 ранку дані за посиланням.

(640)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.