Дані про мешканців вносять у Реєстр громади

Дані про кожного мешканця мають бути в Реєстрі територіальної громади міста Дубно
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Дубенської міської ради (ЦНАП) визначений як орган реєстрації місця проживання для обліку фізичних осіб, що постійно проживають на території міста Дубно. ЦНАП веде Реєстр територіальної громади міста Дубно. У даному випадку ЦНАП діє відповідно до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного» та «Порядку видачі довідок про склад сімʼї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб», затвердженого рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради № 333 від 21.09.2017 року.
Для отримання інформації про кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні мешканцям Дубна необхідно звернутися до ЦНАПу з таким переліком документів:
– документ, що посвідчує особу всіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (паспорт громадянина України, свідоцтво про народження, довідка про реєстрацію місця проживання);
– документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення.
Треба мати на увазі ще й таке: необхідною умовою для отримання інформації з Реєстру територіальної громади міста Дубно (довідка про склад сімʼї, довідка про реєстрацію місця проживання та ін.) є первинне внесення такої інформації з відповідних оригіналів документів.
При повторному зверненні вказана інформація вже надаватиметься тільки на підставі документа, що посвідчує особу заявника (за умови, що заявником є зареєстрована особа або власник/співвласник житла), інформують у Дубенській міській раді.

(183)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.